bip.gov.pl
RSS
A A A K
Milickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
To jest wersja archiwalna z dnia 08.04.2013, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Baza telefoniczno - adresowa

ADMINISTRACJA
prezes Maciej Biardzki
mbiardzki@mcm-milicz.pl
tel. 71 3846754
dyrektor ds. lecznictwa Mariusz Golec
m.golec@mcm-milicz.pl  
tel. 71 3846754
główny księgowy Anita Poświatowska
a.poswiatowska@mcm-milicz.pl
tel. 71 3846890
z-ca głównego księgowego Maria Janczura
m.janczura@mcm-milicz.pl 
tel. 71 3846884
kierownik działu służb pracowniczych Kazimiera Marciniak
k.marciniak@mcm-milicz.pl
tel. 71 3846788
kierownik działu organizacyjnego
pełnomocnik zarządu ds. restrukturyzacji 
Piotr Burdach
p.burdach@mcm-milicz.pl
tel. 71 3846977
kierownik działu sprzedaży i rozliczeń Sebastian Młyńczak
s.mlynczak@mcm-milicz.pl
tel. 71 3846894
kierownik działu technicznego Edward Smolka
e.smolka@mcm-milicz.pl
tel. 71 3846900
kierownik sekcji zamówień publicznych i obsługi umów Zdzisław Konieczny
z.konieczny@mcm-milicz.pl
tel. 71 3846787
pełnomicnika zarządu ds. jakości Teresa Świrkowicz
t.swirkowicz@mcm-milicz.pl
tel. 71 9846773
inspektor ds. BHP/PPOŻ Paweł Klejewski
p.klejewski@mcm-milicz.pl
tel. 664434903, 71 3846917
sekcja informatyki Arkadiusz Pługowski
a.plugowski@mcm-milicz.pl

Krzysztof Bukowski
k.bukowski@mcm-milicz.pl

tel. 71 3846908
naczelna pielęgniarka Grażyna Miś
g.mis@mcm-milicz.pl
tel. 71 3846898
APTEKA SZPITALNA

kierownik apteki

Edyta Kowalczyk
e.kowalczyk@mcm-milicz.pl
tel. 71 3846837, 71 3846839

LABORATORIUM
kierownik laboratorium Elżbieta Kurowska
e.kurowska@mcm-milicz.pl
tel. 71 3846826
punkt pobierania materiału do badań pobieranie materiału do badań
poniedziałek – piątek:
7.30-10.00
wydawanie wyników badań
poniedziałek  - piątek
7:30 – 14:30
tel. 71 3846702

RTG
pracownia RTG poniedziałek – piątek:  8:00 – 18:00
soboty, niedziele, święta  10:00 -  15:00

tel. 71 3846979

PORADNIE SPECJALISTYCZNE
rejestracja ogólna tel. 71 3846712


KONTAKT ODDZIAŁY
Oddział wewnętrzny Kierownik oddziału - 71 3846870
Pielęgniarka oddziałowa - 71 3846871
Sekretariat – 71 3846855, 71 3846869
ldsw@mcm-milicz.pl
Oddział dziecięcy Kierownik oddziału- 71 3846850
Pokój lekarski - 713846852
Pielęgniarka oddziałowa – 71 3846851
Pielęgniarki – 71 3846856
Sekretariat – 71 3846849
ldsp@mcm-milicz.pl
Oddział ginekologiczno- położniczy Kierownik oddziału- 71 3846847
Pokój lekarski – 71 3846756
Pielęgniarka oddziałowa – 71 3846848
Sekretariat – 71 3846849
ldsg@mcm-milicz.pl
Oddział noworodkowy Kierownik oddziału - 71 3846750
Pielęgniarka oddziałowa – 71 3846753
Sekretariat – 71 3846849
ldsn@mcm-milicz.pl
Oddział chirurgii ogólnej Kierownik oddziału– 71 3846860
Pokój lekarski - 71 3846 859; 71 3846858
Pielęgniarka oddziałowa – 71 3846862
ldsc@mcm-milicz.pl
Oddział ortopedyczny Kierownik oddziału   - 71 3846886
Lekarz dyżurny   - 71 3846854
Pielęgniarka oddziałowa   - 71 3846863
Sekretariat  - 71 3846861 (tel/fax)
Rejestracja do Poradni Ortopedycznej - 71 3846712
ldso@mcm-milicz.pl
Dział rehabilitacji Pokój lekarski - 71 3846875
Pielęgniarka oddziałowa – 71 3846848
Sekretariat – 71 3846877
ldr@mcm-milicz.pl
Dział anestezjologii Kierownik działu – 71 3846771
Pielęgniarka oddziałowa – 71 3846779
ldsa@mcm-milicz.pl
Izba przyjęć ogólna Gabinet przyjęć - 71 3846820
Lekarz dyżurny - 71 3846823
Pokój pielęgniarski - 71 3846841
ldsi@mcm-milicz.pl
Oddział psychiatryczny ogólny odcinek męski
Pokój lekarski - 71 3846725
Pielęgniarka oddziałowa – 71 3846724
odcinek żeński
Pokój lekarski - 71 3846745
Pielęgniarka oddziałowa – 71 3846744
odcinek koedukacyjny
Sekretariat - 71 3846784
Pokój lekarski – 71 3846801
Pokój pielęgniarski – 71 3846782
ldpo@mcm-milicz.pl
Oddział psychiatryczny dla dzieci i młodzieży Kierownik oddziału - 71 3846738
Pokój lekarski - 71 3846736
Pielęgniarka oddziałowa 71 3846727
ldpd@mcm-milicz.pl
Izba przyjęć psychiatryczna Gabinet przyjęć - 71 3846719
Pokój pielęgniarski 71 3846731
ldpi@mcm-milicz.pl


Opublikował: Magda Gościniak
Publikacja dnia: 08.04.2013
Podpisał: Arkadiusz Pługowski
Dokument z dnia: 28.01.2013
Dokument oglądany razy: 1 742