bip.gov.pl
RSS
A A A K
Milickie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
To jest wersja archiwalna z dnia 08.06.2015, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Baza telefoniczno - adresowa

ADMINISTRACJA
prezes Maciej Biardzki
mbiardzki@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 713
dyrektor ds. finansowych / główny księgowy Anita Poświatowska
a.poswiatowska@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 890
z-ca głównego księgowego Jolanta Michalak
j.michalak@mcm-milicz.pl 
tel. 797 307 890
kierownik działu służb pracowniczych Kazimiera Marciniak
k.marciniak@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 788
kierownik działu organizacyjnego
pełnomocnik zarządu ds. restrukturyzacji 
Piotr Burdach
p.burdach@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 677
kierownik działu sprzedaży i rozliczeń Sebastian Młyńczak
s.mlynczak@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 894
kierownik działu technicznego Edward Smolka
e.smolka@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 600
kierownik sekcji zamówień publicznych i obsługi umów Zdzisław Konieczny
z.konieczny@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 787
pełnomicnika zarządu ds. jakości Teresa Świrkowicz
t.swirkowicz@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 773
inspektor ds. BHP/PPOŻ Paweł Klejewski
p.klejewski@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 617
sekcja informatyki

Arkadiusz Pługowski
a.plugowski@mcm-milicz.pl



Krzysztof Bukowski
k.bukowski@mcm-milicz.pl

tel. 797 307 608, 797 307 603

naczelna pielęgniarka Marlena Fronczak
m.fronczak@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 898
APTEKA SZPITALNA

kierownik apteki

Edyta Kowalczyk
e.kowalczyk@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 837

LABORATORIUM
kierownik laboratorium Elżbieta Kurowska
e.kurowska@mcm-milicz.pl
tel. 797 307 826
punkt pobierania materiału do badań pobieranie materiału do badań
poniedziałek – piątek:
7.30-10.00
wydawanie wyników badań
poniedziałek  - piątek
7:30 – 14:30
tel. 797 307 702

RTG
pracownia RTG poniedziałek – piątek:  8:00 – 18:00
soboty, niedziele, święta  10:00 -  15:00

tel. 797 307 679

PORADNIE SPECJALISTYCZNE
rejestracja ogólna tel. 797 307 712


KONTAKT ODDZIAŁY
Oddział wewnętrzny Kierownik oddziału - 797 307 870
Pielęgniarka oddziałowa - 797 307 871
Sekretariat – 797 307 869
ldsw@mcm-milicz.pl
Oddział dziecięcy Kierownik oddziału- 797 307 850
Pokój lekarski - 797 307 852
Pielęgniarka oddziałowa – 797 307 851
Pielęgniarki – 797 307 856
Sekretariat – 797 307 849
ldsp@mcm-milicz.pl
Oddział ginekologiczno- położniczy Kierownik oddziału- 797 307 847
Pokój lekarski – 797 307 756
Pielęgniarka oddziałowa – 797 307 843
Sekretariat – 797 307 849
ldsg@mcm-milicz.pl
Oddział noworodkowy Kierownik oddziału - 797 307 750
Pielęgniarka oddziałowa – 797 307 753
Sekretariat – 797 307 849
ldsn@mcm-milicz.pl
Oddział chirurgii ogólnej Kierownik oddziału– 797 307 860
Pokój lekarski - 797 307 859; 797 307 858
Pielęgniarka oddziałowa – 797 307 862
ldsc@mcm-milicz.pl
Oddział ortopedyczny Kierownik oddziału   - 797 307 886
Lekarz dyżurny   - 797 307 854
Pielęgniarka oddziałowa   - 797 307 863
Sekretariat  - 797 307 861
Rejestracja do Poradni Ortopedycznej - 797 307 712
ldso@mcm-milicz.pl
Dział rehabilitacji Pokój lekarski - 797 307 875
Pielęgniarka oddziałowa – 797 307 876
Sekretariat – 797 307 877
ldr@mcm-milicz.pl
Dział anestezjologii Kierownik działu – 797 307 771
Pielęgniarka oddziałowa – 797 307 779
ldsa@mcm-milicz.pl
Izba przyjęć ogólna Gabinet przyjęć - 797 307 820
Lekarz dyżurny - 797 307 823
Pokój pielęgniarski - 797 307 841
ldsi@mcm-milicz.pl
Oddział psychiatryczny ogólny odcinek męski
Pokój lekarski - 797 307 725
Pielęgniarka oddziałowa – 797 307 724
odcinek żeński
Pokój lekarski - 797 307 744
Pielęgniarka oddziałowa – 797 307 745
odcinek koedukacyjny
Sekretariat - 797 307 784
Pokój lekarski – 797 307 801
Pokój pielęgniarski – 797 307 782
ldpo@mcm-milicz.pl
Oddział psychiatryczny dla dzieci i młodzieży Kierownik oddziału - 797 307 738 
Pokój lekarski - 797 307 736
Pielęgniarka oddziałowa 797 307 727
ldpd@mcm-milicz.pl
Izba przyjęć psychiatryczna Gabinet przyjęć - 797 307 719
Pokój pielęgniarski 797 307 731
ldpi@mcm-milicz.pl


Opublikował: Magda Gościniak
Publikacja dnia: 08.06.2015
Podpisał: Arkadiusz Pługowski
Dokument z dnia: 28.01.2013
Dokument oglądany razy: 3 415